Ana Sayfa
Ürünler
İstek Listeniz0

Hakkımızda

Doğuş Makine bünyesinde  el aletleri, hırdavat, inşaat malzemeleri, makine, mobilya makineleri, Alüminyum&Pvc makineleri, Cnc makineleri, iş güvenliği, teknik hırdavat ve aşındırıcı kesici uçlar üzerine müşterilerine hizmet vermektedir.

Doğuş Makine’nin Karaköy Perşembe pazarında 3 mağazası (Toplam 100 metre kare), Perpa ’da ise yaklaşık 200 metrekarelik deposu ve Ümraniye ims sanayi sitesinde 300 m2’lik imalat atölyesi bulunmaktadır.

Corian (akrilik) yüzey işleme, mobilya, İnşaat, Alüminyum&Pvc kapı pencere  ve profil kesimi ile uğraşan bütün firmalara hizmet vermektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin bütün taleplerini en iyi fiyat garantisi ve en hızlı şekilde sağlamaktadır. Satış & satış sonrası hizmeti  ayrıca hızlı güvenli servis ağıyla hırdavat ve bağlantı elemanlarının ulaşabileceği inşaattan, makine imalatına, elektronik, elektrik ve mobilya sektörüne kadar hizmet vermektedir.

Ürün Tedarikçilerinin İhtiyaç Duyduğu;

  • Kaliteli ürün
  • Teknik bilgi
  • Ürün çeşitliliği
  • Stok gücü
  • Zamanında teslimat
Konularında hassas bir duruş sergileyen Doğuş  Makine Hırdavat, bir satıcı firma değil, kendini üretim sürecinin parçası, çözüm ortağı olarak görmektedir.
 

Bekir&Fatma Harika Değirmencioğlu
Üste Git
Product has been added to your cart